paktech o firmie   oferta   galeria   kontakt
 
 
  
 
  oferta
Folia stretch ręczna i maszynowafolia stretch
  • do owijania towarów na paletach
  • chroni towar przed kurzem i wilgocią
  • pozwala przechowywać palety z towarem na zewnątrz
  • zwiększa stabilność towaru na palecie
  • folia maszynowa pozwala na efektywne wykorzystanie jej rozciągliwości
  • zwiększa możliwość kontroli i identyfikacji towaru
  • redukuje lub eliminuje użycie tektury falistej, drewnianych elementów opakowania itp
folia stretch
folia stretch
Folia stretch do ręcznego zabezpieczania ładunków na paletach na czas transportu i przechowywania. Folia ta jest wydajna i łatwa w użyciu. Posiadamy folie w różnych grubościach i szerokościach.


Folia stretch maszynowa służy do maszynowego zabezpieczania ładunków na paletach. Może być stosowana w maszynach półautomatycznych i automatycznych. Typ folii dobierany jest stosownie do urządzenia i rodzaju ładunku znajdujacego się na palecie.

W naszej ofercie folia stretch w wymiarach 100mm, 167mm, 250mm, 500mm w szerokościach oraz o dowolnej wadze i grubości do wyboru 17µm, 20µm, 27µm, 30µm żądanej przez klienta. Posiadamy folie przezroczyste, białe oraz czarne. Szczegółowe dane można otrzymać drogą telefoniczną lub poprzez e-mail.
Taśma samoprzylepna

taśma pakowataśma pakowaPosiadamy w swojej ofercie taśmy klejące firmy VIBAC, największego w Europie producenta taśm samoprzylepnych stosowanych do pakowania oraz SMART. Proponujemy taśmy pakowe z najlepszym klejem na rynku "SOLVENT" (kauczuk naturalny), który zachowuje swe doskonałe właściwości klejące w bardzo szerokim zakresie temperatur (do -20°C) oraz przy dużej wilgotności.

48/66 solvent biała, brązowa, przezroczysta
48/66 akryl brązowa, bezbarwna
19/66 solvent bezbarwna
75/66 solvent bezbarwna, brązowa

Pianki PE i folie bąbelkowe

pianka do pakowaniaPianka polietylenowa do pakowania - jest doskonałym rozwiązaniem dla powierzchni wymagających specjalnego zabezpieczenia. Pianka posiada niewątpliwe zalety: składa się z wielu zamkniętych komórek, zapewniających optymalną ochronę przed zarysowaniem powierzchni.

Folia pęcherzykowa (bąbelkowa) - zastosowanie folii pęcherzykowej gwarantuje całkowitą ochronę delikatnych i wrażliwych przedmiotów na czas transportu.
folia bąbelkowa Jest ona odporna na rozdarcia, a dzięki swym właściwościom nie tylko zabezpiecza pakowane przedmioty przed zarysowaniem, zagnieceniem czy wilgotnością Jest również doskonałym materiałem amortyzującym i wypełniającym wolne przestrzenie w opakowaniach zbiorczych.

Pianka PE grubość 0,8 mm
Pianka PE grubość 1 mm
Pianka PE grubość 2 mm
Pianka PE grubość 3 mm
Folia bąbelkowa 0,4m/100 mb
Folia bąbelkowa 0,5m/100 mb
Folia bąbelkowa 0,6mm/100 mb
Folia bąbelkowa 0,8m/100 mb
Folia bąbelkowa 1m/100 mb
Folia bąbelkowa 1,2m/100 mb

Tektura falista

tektura falista Tektura falista 2-warstwowa jest jednym z najczęściej stosowanych na rynku materiałów opakunkowych. Ze względu na charakterystyczną fakturę oraz bardzo dobrej jakości surowce wykorzystywane przy produkcji, tektura falista jest giętka oraz bardzo wytrzymała na rozdarcia i rozerwania. W efekcie bardzo dobrze spełnia funkcję zabezpieczania pakowanych w nią rzeczy przed uszkodzeniami tak pod czas transportu, przechowywania, jak i nawet przy okazji remontów. Co ważne, może ona być używana jako opakowanie zewnętrzne, oraz wewnętrzne - np. gdy delikatne przedmioty pakowane w karton oddzielamy od siebie właśnie przy pomocy tektury.

Szer. 1,05m/100mb - 105m2

Taśma bandująca

taśma bandującaTaśmy bandujące służą do ręcznego i maszynowego opinania ładunków. Taśma polipropylenowa jest dostępna w wielu wariantach szerokości i wytrzymałości dzięki czemu jej zastosowanie jest bardzo wszechstronne.
taśma bandująca
Główne zalety taśmy PP:
- bardzo wysoka wytrzymałość na zrywanie
- brak osadu rdzy na ładunku bezpieczeństwo w użyciu
- odporność taśmy pp na czynniki zewnętrzne
- waga
- możliwość ponownego wykorzystania.


PP 6/5500
PP 9/4000
PP12/3000
PP16/1500
PP19/1200
PE12/1100

FLO-PAK wypełniacze
Flo-pak to bardzo lekki wypełniacz w kształcie „ósemki”. Wykonany jest z ekstrudowanego polistyrenu. Flopak jest przyjazny dla środowiska, nie kruszy się i nie powoduje zarysowań na pakowanym towarze. Wypełniacz ten jest elastyczny ale mało sprężysty. Jest on używany do zabezpiaczenia między innymi szkła, porcelany, elementów elektronicznych, małego sprzętu RTV.

        

Zapinki do taśmy i narożniki
Zapinki
ZapinkiZapinki służą do łączenia taśm w systemach wiązania i mocowania ładunków. Ze względu na łatwość, szybkość oraz uniwersalność wiązania tą metodą jest ona najbardziej popularna przy ręcznym pakowaniu towaru. W zależności od szerokości i rodzaju taśmy użytej do wiązania, dobieramy odpowiedniego rodzaju i wielkości zapinki.

Zapinka blaszana 13/3000 szt.
Zapinka blaszana 16/2500 szt.
Zapinka blaszana 19/2000 szt.
Zapinka druciana 13/1000 szt.
Zapinka druciana 16/1000 szt.
Zapinka druciana 19/1000 szt.
Zapinka poliprop. 16/1000 szt
Narożnik poliprop. 1000

Zapinki
naroznikZapinki plastikowe - służą do łączenia lekkich paczek.
Zapinki druciane - bardzo mocne, wykonane są z specjalnego stopu stali i odpowiednio wyprofilowane tak, aby podczas spinania dokonywało się samozaciskanie zapinki.
Zapinki metalowe - wykonane z odpowiednio twardej i grubej blachy. Od wewnątrz zapinka posiada ostre "zęby", które wykonane są w celu uniemożliwienia wysuwania się taśmy z zapinki.
Narożniki ochronne - stanowią ochronę ładunku przed uszkodzeniem podczas transportu. Dostosowane są do szerokości taśm spinających ładunek.
Dyspensery do taśm i folii

Oferujemy ręczne dyspensery do wszystkich rodzajów taśm samoprzylepnych. Niezbędne do łatwego zamykania kartonów i opakowań. Szybki, łatwy i niezawodny sposób na wykorzystanie taśm samoprzylepnych. Ergonomiczna konstrukcja.
dyspenser   dyspenser

Urządzenia i maszyny do bandowania

Paskowacz - urządzenie stosowane do taśmowania kartonów, miękkich opakowań oraz towarów składowanych na paletach. Do głównych pozytywnych aspektów tych urządzeń należy między innymi prostota obsługi, mała waga, niska cena, oraz wysoka niezawodność.
paskowacz i napinacz
wózek do taśmy pp
Napinacz - przyrząd stosowany do napinania taśmy PP. Urządzenie może pracować zarówno w płaszczyźnie poziomej jak również pionowej.

Wózek odwijacz - służy do transportowania taśmy pp lub pet umożliwiając optymalne wykorzystanie taśmy i zabezpieczając przed niepożądanym rozwijaniem. Używanie odwijacza pozwala zaoszczędzić 5-10% taśmy w porównaniu do pracy bez tego urządzenia.

 
 
Półautomat TP-202
- Półautomat wyposażony jest w uniwersalną regulację szerokości taśmy w zakresie od 6 do 15,5 mm dokonywaną poprzez regulację 4 śrubpółautomat
- konstrukcja urządzenia zabezpiecza taśmę przed zerwaniem, zginaniem i ścieraniem, urządzenie umożliwia pakowanie zarówno przedmiotów foremnych o regularnych kształtach, jak i owalnych, kulistych i innych
- wydajność: do 24 zgrzewów na minutę
- średnica szpuli taśmy: 200 mm
- zasilanie: 220 V 50 Hz
- siła naciągu: 440 N
- wymiar: 902 x 586 x 760 mm
- waga: 85 kgautomat

Automat TP-6000
- Zakres szerokości stosowanej taśmy 8-15 mm
- wymiary w mm 1430 x 620 x 1540
- waga 220 kg
- wymiar ramy standardowej: 850 x 600 mm
- szybkość pracy: do 27 cykli na minutę
- siła opinania od 10÷70 kg
- urządzenie automatycznie napina i zgrzewa taśmę
- zasilanie: 220 V 50 Hz
- średnica szpuli taśmy: 200 mm


Strona stretch-bialystok.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej.
Korzystając ze strony akceptujesz naszą politykę plików cookies

Copyright © PAKTECH.info
design by bptech.pl